Skip to main content
Logo of EURAXESS
Czech Republic

EURAXESS Česká Republika

EURAXESS Network

 

 

 

O nás

EURAXESS Česká republika je síť otevřených konzultačních kanceláří, která poskytuje kvalifikované informace související se vstupními podmínkami a všemi praktickými aspekty života v ČR. Úzce spolupracujeme se zaměstnavateli i samotnými zahraničními VaV pracovníky a institucemi, které se problematikou vstupu cizinců na naše území a jejich problematikou jejich zaměstnávání zabývají. V současnosti je v síti EURAXESS Česká republika třináct kontaktních míst.

Síť EURAXESS Česká republika je součástí Evropské sítě servisních center EURAXESS.

Jsme zde, abychom pomáhali výzkumným pracovníkům se všemi aspekty jejich života v České republice. Pokud jste to vy, neváhejte nás kontaktovat pomocí níže uvedených kontaktních údajů! Naše základní rady a pomoc výzkumným pracovníkům a jejich rodinám jsou zdarma; specializované služby (např. daňové nebo právní záležitosti atd.) však mohou vyžadovat další radu. Centra EURAXESS mohou případně doporučit profesionální poskytovatele služeb s uvedením ceny, kterou mohou služby těchto poskytovatelů stát.

 

 

Kontaktujte nás

Centra EURAXESS jsou skvělým zdrojem informací ve všech otázkách souvisejících s mobilitou výzkumných pracovníků a jejich rodinných příslušníků.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy.